Produktový reflektor: Olej na rty přesýpacích hodin v Camo

Přesýpací hodiny č. 28 Olej rty v Cameo
Nezapomeňte, když Marky Mark měl svou funky banda? No, kdybych se valil s mými dívkami a všichni jsme měli na sobě přesýpacích ret oleje v Cameo, byli bychom známi jako Bougie Bouge a Bougie banda, protože tato drobná trubka stojí 49 dolarů! – což je Redonk. Ale pokud se cítíte fantazie, je to dobré věci, zejména pokud jsou vaše rty flaky a suché.

Byl jsem fanouškem č. 28 rty oleje od jednoho dne (zpátky, když to bylo “krást” za pouhých 42 dolarů). Měl jsem trubku na mém nočním stolku po celá léta, a když jsem se nikdy nelíbil cenu (vždy jsem si koupil důl během prodeje Sephora VIB), vím, že když jsou moje rty za okamžikem žádného návratu, můžu hladit og. Jasno č. 28 Na mých rtech před lůžkem (to voní a chutná trochu jako rozmarýn), a když se probudím další ráno, všechno je copacetic.

REKLAMA

Přesýpací hodiny Nedávno přidané tónované verze č. 28 k lince a stand-out pro mě je růže stínu s názvem Cameo.

Absolutně úžasný.

Moje rty jsou docela pigmentované, takže lehce tónované produkty jsou zasaženy nebo chybí pro mě, ale Cameo vypadá jako dokonalý mlbb odstín. (SIDE POZNÁMKA: Není portrétní také “80s kapela? Tolik hudebních referencí v tomto příspěvku …)

Slovo nahoru.

Cameo je lesklý, ale není to tlustý nebo guát. Je také nádherně hydratační. Pokud chcete baculaté a šťavnaté růžové rty – a cítíte se Bougie Bouge! – to je ono.

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. TGIF! ?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *