Jaké jsou vaše novoroční tradice?

Předtím, než věci šly naprosto bonkers pod mrakem práškového cukru a mouky v pekárně přímo před Vánocemi, tam byl stručný lull, během kterých moji spolupracovníci a já mluvili o našich novoročních tradic – ya vědět, věci naše Rodiny dělají zazvonit v novém roce.

Jedna tradice, která se zdá být sdílena mnoha rodinami, je úklid domu, aby to bylo spic a rozpětí (nebo co nejblíže k ní) před 1. lednem.

REKLAMA

Teď … Kdysi to dělal nábožensky každého prosince 31. prosince. dělat tolik, kolik můžu dnes. Chci maximalizovat mé štěstí, když začneme nový desetiletí. (SIDE POZNÁMKA: Když máte malé dítě, žijete ve stavu vysoce funkčního vyčerpání, vždy.)

Každopádně budu dělat co nejvíce, než začne nový rok.

Jedna věc, kterou mám dělat – což jsem neslých od rodičů – se stane přímo u mrtvice půlnoci, když skočíme nahoru a dolů a křičet “šťastný nový rok!” opakovaně. Pak otevřeme přední dveře, abychom přivítali všechny štěstí do našeho domu a našich životů. A ty to děláte, když držíš svou kočku, samozřejmě, takže neunikne do noci!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

V domě mých rodičů, moje máma také tyto věci, které nevím, jestli jsou exkluzivní pro její rodinu, nebo pokud jsou více filipínské věci, ale pod uvítací mat přední dveře pro štěstí.

Jsou obvykle hairies … ale nevím, jestli musí být konkrétně být haléře, nebo pokud můžete smíchat a odpovídat své změně, protože moje máma je samozvukověná lekce, a ona se chystá dát stříbrné dolary nebo Kč se pod matem, lol! Takže, jo, dává 13 pennies pod podkrohou a nechává je po celý rok, pak je nahrazuje čerstvými mincemi každým Silvestrem.

A ona také zavěsí spoustu hroznů (13 být přesný!) Ve středu předních dveří jehna, kde budou po celý rok viset. Opět to dělá pro štěstí.

Můj spolupracovník, který je také Filipino, řekl, že její rodina, kromě otevírání předních dveří a dělat věc s hrozny, by banku hrnce a pánve vyděsit jakékoli zlo Spries pryč o půlnoci. Také hodí mince nahoru schodiště (není si jistý proč).

A jídlo! Vyrůstá, moje máma by tuto slanou rýžovou polévku zvanou Arroz Caldo. Nebyla to moje nejoblíbenější věc k jídlu, protože moje máma vždycky udělala další Gingery a já jsem reeeally nemám rád zázvor (já jen jako v sladké pečivo), takže jsem tam seděl a trpělím pár kousnutí Každý jiný ho pohltil.

REKLAMA

A co ty? Jaké jsou vaše novoroční tradice?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *