Příležitostné, bezstarostné Jouer Summer 2014 Kolekce Ret Sheer SPF 15 v naprosté růžové skvrny a svítání líčení odstín v růžové záře

Příležitostné no-make-up make-up podívejte se s Jouer’s Luminizing Cheek odstín v Rosy Glow ($ 24) a rty Sheer v naprosté Růžová skvrna (22 USD)
Válcované džíny, prsty v písku, hlavu na oblohu (takže můžete hledat zvířata v oblacích … můžete vidět husky mourovaté v těch mrakech nejlepší?!) – To je to, co je to, co je to, co nosí Jouerovy dva nové letní kousky.

Luminizing tvář odstín v růžové záře, $ 24

Sheer rty v naprosté růžové skvrny, $ 22
Vibe se dostanu z Jouerův 22 $ Sheer Sheer SPF 15 v naprosté růžové skvrny a $ 24 Svítí tvář Tint v Rosy Glow je California Casual, Bezstarostná a Laid-Back (Myse Makeup makeup). Obě rtěnka a krém červenat, což zdvojnásobuje odstín na rty, mají pigmenty reagující na pH, aby vytvořily přizpůsobený naprostý růžový odstín, s mírně lesklým povrchem.

REKLAMA

Svítící lícní odstín v růžové záři (vlevo) a rty Sheer v naprosté růžové skvrnité (vpravo)
S mac rtěnkou pro měřítko

Jak víte, pet asistence může být náročný koncert, ale když se dostanu volno, jsou to druh elegantních, eyybrých produktů, které mám ráda, když dělám celé útoku nic.

Kromě tváře a rtů, mám na sobě tónovaný hydratační krém (La Prairie anti-aging Hydra odstín), Bronzer (Dolce & Gabbana Bronzer Duo v přírodním bronzu), obočí prášek (Mac Brun Eye Shadow), Maskara (MAC prodloužená hra Gigablack Lash) a zvýrazňovač (přesýpací hodiny okolní osvětlení prášek v světelném světle)
Stačí jen červenat na tvářích s prsty (udělejte to po založení nebo tónovaném hydratačním krizi, ale před práškem), a přejeďte si naprostou rtěnku na rtech. hodit nějakou řasenku a tónovanou hydratační krém v mixu, a dát své oblíbené bílé odpaliště, cut-off, některé jemné zlaté šperky a žabky.

A je to! Jste připraveni cruise promenádu ​​se svými kamarádkami.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nezapomeňte přinést oba kusy s vámi na doteky (rty, a skvrna). Pravděpodobně budete chtít jeden po 5-6 hodinách s skvrnou a 2-3 hodiny s rtem, který by nikdy nevíte, kdy se setkáte s roztomilým surfařem mladým chlapcem nebo kde vás den / noc vezme.

Cena: $ 22 pro rty Sheer a $ 24 pro tvář odstín
Dostupnost: Trvalá sbírka; K dispozici nyní na Select Henri Bendel New York a Nordstrom obchody a také online
Make-up a Charm Blog Hodnocení: B +

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. TGIF!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *