Tyto také čelí čokoládové čokoládové obočí-nie kakao prášek obočí tužky vonět stejně dobře, jak vypadají

vaše obočí zápach jako co teď?!
Doufám, že budete moci odpustit Ryan Gosling poté, co oznámil v nás týdně, že opouští svou dětskou mámu (A.K.A. EVA MENDES), protože poté, co dostane závan obočí, uvědomí si, že nemůže žít bez k-dawg.

Ano, holka, moje obočí vonět helle dobrý ideální teď! Voní jako brownies čerstvé trouby! A jak se nemohli zamilovat do někoho, jehož obočí voněl jako Brownies?

REKLAMA

TOO čelí čokoládové obočínsko-nie tužka byla k dispozici na chvíli, ale já jsem to zkusil, a já jsem to zkusil, protože, dobře … Brownies.

Dodává se ve čtyřech kakaových práškových kakaových práškových odstínech – Taupe, Auburn, měkké hnědé a tmavě hnědé (nosím hluboko hnědá) – a proč příliš čelil učinil rozhodnutí jít další úroveň a dát jim čokolády brownie vůně, nevím … Ale je to jistě skvělý dotek, s ohledem na to, že obočí jsou normálně nejnáší část make-upu pro mě, a vůně jim dává trochu mnohem více pizze.

FYI, vůně není ohromující. Není to tak, jako bys seděl ve skříni sám s 10 000 brownies (i když bych k tomu nebyl předmětem). Je to velmi slabé, a můžete to jen opravdu cítit, když dostanete tužkou myšlenku v nozdrech.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Z vrcholu: Taupe, Auburn, měkké hnědé a hluboké hnědé

Tužky mají šikmý plochý nápad na jeden konec a spoolie na druhé straně a yay pro plochý tvar, protože to naznačuje, že můžu vyplnit velké řádky obočí plochy s několika rychlým švihem mého zápěstí! Také, whoop-whoop na úroveň semi-nasyceného pigmentu, který je podobný mému svatému grálu obočí tužky v okamžiku, mac obočí sculpt (A.k.a. Tom Ford Brow tužka Dupe).

Ano, to je dobrá věc, protože to usnadňuje ovládání, kolik barvy jsem ležel v těchto řídkých skvrnech.

Líbí se mi tyto tužky hodně, ale stále mám ráda mac jeden, protože když dostanu opravdu nitpick-y s zvětšovacím zrcadlem, vidím produkt, který drží na některých oblastech mé kůže mnohem více než ostatní. Není to zřejmé, ale od několika metrů pryč, takže stále říkám, že je to “jít” a já je stále doporučuji pro někoho, kdo se snaží najít opce krutosti bez obočí.

REKLAMA

Čokoládové obočí jsou ve výši 23 USD a nyní k dispozici v příliš čelit trvalé linii.

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *