Nová péče o pleť z Chanel: Hydra odvolání Creme Riche, stejně jako Hydra odvolání vyživující péči o rty

Pomoc pro suchou pokožku je na metodě od Chanel
Kdyby mé tváře mohly mluvit, řekli by, “Ahh …” v extázi Nejprve jsem vyzkoušel Chanelovu hydra odvolání Creme Riche Myisturizer.

Pak by moje peněženka, předpokládala, že by to mělo schopnost mluvit, by přidal, “Dívka, ty tak blázen!” Vzhledem k tomu, že by jen vykořiskovalo obrovské peníze na péči o pleť před chanelem.

REKLAMA

Bohužel, Chanel nedělá lékárnu, ale musím říct, že věřím, že jejich péče o pleť je opravdu skvělé (využita jsem oba lait confort creamy čistícího mléka, stejně jako sublimage oční krém na poslední pokles). Kdybych byl rhobh (to je Bravo zkratka pro “skutečnou hospodyňovou v domácnosti Beverly Hills”), byl bych Rockin ‘toto věci 24/7.

Právě vydáno tento měsíc, spolu s novým hydratačním balzámem na rty, nová hydra odvolání Creme Riche hydratační je poháněn něčím chanelem volání, “Camelia Alba Pfa.”

“Specificky se stanoví pro poskytování intenzivní vlhkosti, tento luxusně texturovaný smetanový krém plyne kůži v měkkosti. Hluboké hydratační vzorce obsahuje hydratační síly Camellia Alba PFA *, antioxidační vlastnosti modrého zázvoru PFA, jakož i výživné výhody cenného kamélavského oleje. Kombinované, tyto klíčové komponenty pomáhají zvyšovat pokožku při obnově její přirozené pružnosti, záře, stejně jako krásu.

“* PFA: polyfractioned aktivní. Ultra-čistá, velmi výkonná složka vyrobená se speciální patentovanou technologií Chanel. ”

– Chanel.com.

Hydratační krém, miluji. Je to velmi tlusté, stejně jako husté – velké dohody jako balzám – to však rychle trvá do kůže, aniž by zanechal za mastným filmem. Využívám ho na suché skvrny na tvářích, stejně jako kolem nosu, stejně jako kůži, která je ideálním místem.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Je to velmi hydratační, stejně jako ještě nespustil žádný typ breakoutů (klepání na dřevo).

Musím poukázat na to, že má neuvěřitelně silné vůně – ekologicky šetrná jablka, stejně jako lilie – což se mi líbí, hodně času, kromě toho, že mám migrénu (a pak je to stejně dobře).

Pokud jde o balzám na rty, víte, je to je’ight. Má přesnou stejnou ekologicky šetrnou jablečnou příchuť stejně jako vůně (pěkné, nicméně, silné), nicméně z hlediska vlhkosti, mám pocit, že mám mnohem více z mých velkých ol ‘clarins okamžité světlo přírodní perfektor rty, který je $ 23 (versus $ 50), stejně jako je k dispozici v mnohem více praktické trubce.

REKLAMA

Jistě, balzám je s největší pravděpodobností předražené, ale to skutečně závisí na vašem výhledu na Chanel. Pokud jste ďábel pro značku, stejně jako jen se snaží najít lehkou hydrataci rty, dostanete to tady.

1,7-unce jar chanel Hydra Appeal Creme Riche jde za $ 87, zatímco Hydra apelovat vyživující péči o rtu stojí $ 50 za 0,35-unce jar. Oba jsou nyní nabízeny v čítačích Chanel, stejně jako Chanel.com.

Výživná péče o rty na levé straně stejně jako creme Riche vpravo
Chanel Hydra Odvolání Creme Riche Ingredience
Chanel Hydra odvolání výživné ingredience péče o rty

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *