Neděle s kartami Kočka, make-up stejně jako kosmetický blog maskot, sv. 451

Oh, drahý.

Nebo jelen.

REKLAMA

Pěstování s gangem regionálních jelenů Ruffianů, kteří sabotovali svůj předchozí pokus o zlepšení podniku nádvoří se zářivými rostlinami, záložky přijaly novou obchodní politiku, která schvaluje rychlou instalaci některých jelen-odolných rostlin.

A dohlížel celý projekt.

Dal na svůj krajinářský klobouk, stejně jako plány, strategicky uvedení každé rostliny, kde by bylo mnoho vizuálně příjemných pro kočky, stejně jako lidé, stejně jako mnoho dráždivých jelenů.

Úloha je cca 75% celkem i splatné pro přezkoumání středního procesu. Záložky plánuje zdřímnout i hrát kolem květin tímto odpoledne otestovat jejich relaxační kvocient, stejně jako dnes večer je to přes noc testování vidět přesně, jak efektivní je styl s ohledem na odrazující jelen.

REKLAMA

Doufejme, že tento styl funguje mnohem lépe než poslední, který se spoléhal na těžké využití Gerbera sedmikrásky, které jelen hooligans sabotoval velmi rychle. Nový styl závisí na fialové Salvii, z nichž některé již bylo nasazeno, stejně jako hrnkové cínie, které budou začleněny ve fázi dvou projektů.

Vaše přátelská komunita Beathy Addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *