Neděle s kartami Kočka, make-up a Charm Blog Mascot, Vol. 312

Záložky pro nové módně pozdní vložky / řasenky duo
Mezinárodně uznávaný Kitty SuperModel, Media Mogul a kočičí styl ikon Záložky Kočka praskla na Kitty Modeling Scene Scéna v roce 2007 s fur-bulózní funkce šíří na stránkách make-upu a šarmového blogu. Protože pak, záložky se staly jednorázovou pravdivou, plus velikosti Kitty Supermodel v Biz. Jiní napodobují, ale karty vládne svrchovaně. Jeho masivní, nesrovnatelné portfolio mnohem více než 700 kitty modelování pracovních míst je zastíněno pouze jeho obvodem.

Jak víte, je to New York Fashion Week, takže záložky byly extra zaneprázdněné.

A extra fussy.

REKLAMA

Předtím, co jsme dnes ráno šli do svého oblíbeného burritového kloubu – skrytá díra ve zdi v Brooklynu, že jen ty nejkrásnější foodies. Upřímně, nemohu s vámi ani sdílet jméno ani adresu, protože je to tak tajné (záložky se bojí, že se dostanou ven na Yelpu, a pak docela brzy by bylo místo zaplaveno).

Takže, na místě, karty koupil koťátko burrito a vlastně vyštěkl na burrito girl. “Mrow!” Vím, že Guacamole je navíc! Pak zvedl burrito ústy a vyrazil ven.

Purr obvyklé, musel jsem se omluvit za jeho nezdvořilé chování; Zaplatil jsem účet a zahrnoval velkorysý tip.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Jo, to je moje práce – čištění po tom kočičíš.

Napětí módního týdne je opravdu dostat k němu … Ve skutečnosti, včera, protože jsem pracoval na Jillian Michaels DVD v mém hotelovém pokoji, záliby se vyčerpaly a začali si stěžovat na můj formulář!

Zřejmě studuje, aby se teď stal osobním trenérem, jako by všichni jeho další snahy nebyly dost. Může mít něco, co by s ním mělo být na nové kočičí verze nejvýznamnějšího poraženého.

Jako hostitele, ne soutěžící.

Upřímně nevím, kde tato kočka dostane energii pro tak četné projekty. Jen se podívám na jeho koťátko modelování práce z tohoto týdne sám …

Záložky pro nové high-coverage Kitty Concealer

REKLAMA

Záložky pro nové fitness fitness cookies

Záložky pro novou másmovou dynamiku robotického asistenta

Záložky pro novou Canine & Cat Contouring Quint
Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *