Musíte si vybrat: Lucky Dámské Edition

musíte zvolit! Od roku 2007 vám dává messed-up volby …
Za chvíli neudělali jeden z nich!

Pokud jste nikdy nehráli “musíte si vybrat” předtím, je to snadné. Myšlenka je vybrat mezi dvěma nebo více zdánlivě nemožnými, nebo alespoň znepokojujícími, volbami.

REKLAMA

A někteří z nich jsou opravdu zmateni jako …

Vyhrajete realitní sázku a cena je váš sen doma, yay!

Jediná věc je … Dům musí být postaven buď další dveře do úložného prostoru skřítky, nebo přímo na rušné dálnici (doslova přímo na dálnici, jako by se podíváte na vaše kuchyňské okno a vidět automobilové řízení kolem předního trávníku).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Rozhodnete se vybudovat svůj dům na dálnici, kde se můžete obrátit na Gridlock každý týden odpoledne, nebo vedle dveří do obchodu s alkoholem, který každou noc oživuje riff-raff? Musíte si vybrat.

Dostanete dopis jeden den od známého excentrického miliardáře. Vysvětluje, že on byl starší gentleman, který jsi zdvořile držel dveře na těstovin Pomodoro minulý týden, a chce vám dát 5 milionů dolarů (po daních!) Pokud provedete jednu z následujících možností:

Vzdát se koupání / sprchování po celý rok (a ne, nemusíte si vzít houbové lázně, běžte nahý skrz souseda, přinést bar Dr. Bronnerova mýdla s vámi do oceánu, nebo použít dětské ubrousky po celé svého páchnoucího já . Žádné koupání jakéhokoliv druhu.

Nosit svědění, bejeweled dvoudílné tanga bikiny všude, kam jdete na 5 let.

Ukončete make-up na 10 let. Musíte si vybrat.

Za to, že je jejich deset miliontických zákazníků, hlavní makeup prodejce vám dává možnost otřít břidlicový čistý a znovu sestavit celý make-up kolekce od nuly! Mluvím make-up, kartáče – celé devět yardů.

Úlovek? (Vždy je tu úlovek.) Můžete si vybrat pouze produkty ze dvou značek …

Jaké značky? Musíte si vybrat.

REKLAMA

Nechte své odpovědi v komentáři, kotě! Nemůžu se dočkat, až čtu “Em.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *