ESSIE MAXIMILLIAN STRASSE-HER

Musím dát plný úvěr na Anne holubic a růží pro uvedení tohoto laku na nehty na mém radaru. Nikdy jsem neslyšel o této barvě, dokud jsem to neviděl na blogu, podívejte se na tuto hezkou věc:

Essie popisuje tento stín jako “Cool Grey-Green”, která je poměrně přesná. Tento stín byl součástí jara 2013 sbírky s názvem “Madison Ave-Hue” s odstíny pojmenované po nákupních oblastech po celém světě. Jména ve sbírce zahrnují “Go Ginza” (Tokio) a “Avenue udržovat” (Paříž). Název tohoto polského odkazuje na nákupní oblast v Maximilianstraße, Mnichově. Zdá se, že tento konkrétní odstín mu udělal přes trvalý řádek, jak je stále snadno dostupná.

ESSIE je jeden z mých všech časových oblíbených značek laků na nehty. Jsem vždy přitahován do svých neutrálních odstínů a také jejich červených cremes – mám pocit, že ESSIE dělá nejlepší na trhu v těchto barevných rodinách. Ale nemám příliš mnoho do jiných barev a teď vím, že mi chybí! Maximillian Strasse-Ji je ohromující:

Aplikace byla vánek, zde je první nátěr:

Je to mírně čisté, ale žádné pruhy nebo patchiness typické pro pastelové odstíny – neřekl bych maximillian strasse – její pastel opravdu, více zlevněného creme. Zde je druhý nátěr:

Zjistil jsem, že tato barva se posune v závislosti na světle – někdy je to modrá šedá, někdy je to šedavě zelená.

Chtěl bych popsat tuto barvu, jako by barvy inženýrů v ESSIE (nejsem si jistý, jestliže taková pozice existuje, právě jsem to udělal, že nahoru) vzal barvu nemocničního křoviny, smíchal ji s peřím smutné holubice a pak přidal pomlčku robinovy ​​vejce:

Nemyslíš?

Tyto barevné registry jako neutrální pro mě – myslím, že by to vyhovovalo teplé nebo chladné tónované kůži, a to by vypadalo skvěle na veletrhu nebo hluboké kůži!

Také mám rád, že tato barva je bezmocná – je to vhodná pro každou dobu roku a plánuji to na sobě, kdykoliv chci něco elegantního, to není moje typické nudes nebo naprosté růžové.

Slyšeli jste o Essie Maximillian Strasse-Yi? Zapamatujte si jméno – potřebujete to ve své sbírce!

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem to příteli (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Kolektivní lakové lakové akvizice, které jste viděli ve včerejším příspěvku, jsem v minulém měsíci zasáhl všechny vítěze a marshalls v roce 10km poloměru mého domova. Také jsem navštívil můj oblíbený salon s nabídkou Salon, který prodává polství pro levné – stále měli Essie Buy 4 Get 2 zdarma nabídka, a …
5. února 2016 ‘Beauty ”

5 Pastelově nehtů Polishesin Udržel jsem s velikonočním a jarním tématem, myslel jsem, že předvádím 5 pastelových laků z mé skrýš: palce až pinky: Essie Pink-A-Boo, Revlon Apricot pečivo, Illamasqua MILF, Mary Kay Blue Lotus, Essence Krásné tajemství. ESSIE PINK-A-BOO # 793, který je popsán jako “naprostá růžová s třpytivým jiskra” na Essie …
6. dubna 2015In “krása”

Oranžový hřebík polishesthis Post je věnován Fiverovi. Před několika týdny jsem podal stížnost na její blogu, protože jsem cítil, že v poslední době představuje příliš mnoho oranžových lak na blogu. Zmínil jsem se, že jsem vlastnil jen 2 oranžové leštění nehtů, zatímco ona měla 20 minimum. Studna,…
30. října 2015In “krása”

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *