Sandieho skladem prozradí ceny!

Opravdu ano, byl jsem neuvěřitelně Lucky v poslední době, vyhrál několik prozradí v rychlém dědictví! Vyhrál jsem tento Nyx Highlight & Contour Pro Kombinace z Sandieho skrýš:

Nikdy jsem neměl zvýraznění, stejně jako souprava kontury. Líbí se mi notecard, který sandie v ceně – řekněme díky vám!.

Zde je několik dalších krásných záběrů palety, přední:

Zadní:

Zjistil jsem, že existují zářezy vedle každé pánve, takže zvědavost má mnohem lepší ze mě, stejně jako to dopadne každá pánev může být vyskočena! Nejsou magnetized, prostě kliknou v umístění (docela pohodlně, mohu přidat):

Bylo by užitečné, kdybych si přál, abych je vložil do přizpůsobitelné kombinace (musím přidat magnet nebo oboustrannou pásku), nebo pokud jsem vyčerpal stínu, mohu je nahradit (jsou nabízeny individuálně za 6 dolarů každý).

Podívejte se na vyhodnocení této kombinace Sandie na svém místě. Pokud nedodržíte svůj blog, nesmírně to navrhuji. Musel jsem jen v souladu s blogem, protože je to kolega Canadian, stejně jako samozřejmě, že má slovo “Stash” v jejím jménu blogu!

A tady je něco vtipného vztahující se k této paletě: Když jsem otevřel tento balík, abych ukázal svou bf cenu, říká: “Nebyl jsi jen jeden takhle?” (což znamená paletu Carli Bybel), na kterou jsem řekl, ne! Nejsou to samé stejné! Říká: “Dobře jsou prakticky stejné, oba mají v sobě hnědé barvy, stejně jako jsou k dispozici v podnosu.”

Zásobník! Předpokládám, že není špatný …

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Megapost: Přizpůsobené kombinované systémy, které měly toto publikovat pivovar pro měsíce, stejně jako uprchlil to z důvodu nedávné debaty s paletou z. Pokud o tom nechápete, zkontrolovat si to tady, tady, stejně jako zde. um yeah … celková gongová show. : o z kombinace je s největší pravděpodobností nejrozšířenější z jakéhokoliv typu hlavních …
13. března 2017 ‘Beauty ”

Stash Dash: 30. října – listopad z listopadu! Je to oficiálně: • Americký čas volby (konečně) • Movember (Měl bych skutečně předložit sklad na akciových záležitostech do některých Movember Style věc …) • Vánoční hudební čas (příliš brzy) v situaci, kterou jste hektičtí připravovali váš přistěhovalectví Papíry najít v Kanadě, tady je to, co jste mohli vynechat …
6. listopadu 2016In “krása”

Můj prosinec 2016 brankářský prosinec! Teď, když jsem udělal pracovní pánev, musím být s vámi pravdivý – cítil jsem se trochu stresovaný, stejně jako velký problém vinen o hromadu make-upu, který čekal na fotografování, testované, stejně jako přezkoumané . Někdy proto, že podněcové otevřeli letos pro nákup make-upu, já …
1. prosince 2016 ‘krása “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *