Zoya Dodatečná 4 Prodej

jsem chytil vítr této nabídky s Fivero, který rutinně představuje lak na nehty nabídky na blogu. Za uplynulý rok jsem nebyl schopen se podílet na prodeji, nicméně ne! Tato nabídka zoya laku na nehty byla stejně skvělá projít – je to pro 4 bezplatné lyžování nehtů, stejně jako jediné náklady je pro dopravu!

Jen jsem dal koupit za následující:

Pasha – měkký, bledý, taupe-políbil béžový nahý se stříbrným mrazem, stejně jako nejhorší náznak stříbrného mikrogliteru. (Swatch Obrázek odtud)

Jules – Šumivé neutrální světlo Taupe se zlatem, stříbrem, stejně jako Champagne Metallic Shimmer. (Swatch Obrázek odtud)

Faye – bronzed mauve s fialovým i hnědým podtótem zaplaveným jasným zlatým jiskrou. (Swatch Obrázek odtud)

ZARA – brilantní modro-tónovaný světle purpurová se silným zlatým duochromovým třpytem. (Swatch Obrázek odtud)

Pasha, stejně jako Jules byl na mém zápisu pro děti. Yup jsem si koupil především neutrální barvy, šok. (Byl jsem fascinován purpurovým stínem, Blyss, ale chápu v mém srdci, že to nikdy nenosím). Věřím, že Zoya dělá několik nejkrásnějších třpytů.

Je to moje první čas objednání od Zoya.com, takže mám zájem vidět přesně, jak je jejich doprava i klientská služba. Obvykle nezveřejňuji o produktech až do doby, než jsem je nechal šířit slovo o této nabídce – je k dispozici až do 13. ledna! Vyjděte stejně jako obchod! (Ne, to není můj první make-upu z roku 2016, zítra budu vydávat o nějaké věci, které jsem dostal minulý víkend.)

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do Buddy (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Nezařazené: Zoya Zarai koupil to během Zoya bezplatné 4, které jste prodávali v lednu, kde jste si vybrali 4 leštění vaší možnosti pro bezplatné a stačí platit za dopravu, stejně jako manipulaci. Před pár týdny jsem naposledy používal první ze 4 – stínu Zara. To byl poněkud významný …
11. května 2016In “krása”

Kolektivní lakové akvizice na nehty, které jste viděli ve včerejším příspěvku, jsem bít všechny vítěze, stejně jako Marshalls v roce 10km poloměr mého domu minulý měsíc. Side jsem zkontroloval, že moje mnohem milovaná krása Salon Supply Shop, který nabízí leštění pro levné – stále mají ESSIE GET 4 GET 2 Získovou nabídku a …
5. února 2016 ‘Beauty ”

Illamasqua lak na nehty sbírka megaposttodayův publikování je věnováno julijovi nekonečně trapně, stejně jako platí pocty figzero megapostům. V jednom z komentářů se Julija zeptala mě přesně, jak spousta illamasqua polství, které jsem měl – udělal jsem rychlý počet z mé akcie tabulky, stejně jako odpověď byla: 47.: O (korekce, počet jedinečných …
27. října 2015 ‘Beauty “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *