MAC vzduch ve stylu: fantastická nová květinová vůně pro jakýkoliv typ události

MAC vzduch ve stylu Rollerball ($ 22), svěží, smyslná květinová vůně
Nechápu, že kdybych to diskutoval v mé poslední vůně, nicméně květinové vůně jsou několik mých oblíbených. Rose, zejména však jasmín, stejně jako Gardenia, stejně jako Gardenia, stejně jako v mých vrcholcích, takže když jsem dostal možnost čichání nového stylu Mac ve stylu, jsem se zhluboka nadechl, stejně jako vyskočeno v šanci.

Za prvé? Vrstvy. Mám rád různé vrstvy.

REKLAMA

Novinka pro jaro 2016, jakož i nyní nabízené v MAC dlouhodobé linii, vzduch stylu je poněkud hlavním, extravagantním mixem, který je dostačující pro denní opotřebení.

Popis od Mac mi cítím trochu zasněný …

“Současné vrchní poznámky červených dat, jakož i divoké pivoňky nastavit tón pro váš nemohl-zkrocený postoj, zvýšil s infuzí bílého pepře. Kytice absolutní tuberózy, pomerančový květ, stejně jako jasmín v srdci dostane pulzní závody, stejně jako se cítí nešťastně silná s bohatstvím Ylang Ylang i Orris. Kouzlo je zvětšeno na pozadí kůže smíšené s neobvyklými lesy, stejně jako vetiver – všechny vedle sebe se smetanovými rady tonka fazole, stejně jako zlaté kapky jantarových krystalů, takže dlouhotrvající pocit teplé intimity. ”

To je spíše plnívka, nicméně nejsou špatní! “Teplá intimita” je ideální metodou pro vysvětlení tohoto mocného lektvaru.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Trochu je spíše dlouhá cesta …
Používám to konzistentně v posledním týdnu, stejně jako se zdá, že se smíšila do mé kůže v nejvíce fantastické cestě. Použil jsem tričko do postele, že jsem používal po celou dobu poté, co jsem použil rollerball, stejně jako probuzení, stejně jako zředěný, ale stále ještě přítomné vůně stále na mém oblečení bylo přesně jako Mac vysvětlil: teplý stejně jako intimní .

Dokonce i s intenzivními alergickými očima, Mac vzduch ve stylu se cítím dohromady …

REKLAMA

Nejsem si jistý, jestli je rozdíl mezi vůní, když vyjde z praktického rollerball, nebo když vyjde ze skutečné láhve, avšak pokud mohu říci, vysoká kvalita netrpí.

MAC vzduch ve stylu je nyní nabízen v 6 ml. Válečková koule (22 USD), 20 ml. láhev (30 dolarů), stejně jako větší 50 ml. láhev ($ 49.50).

Ještě jsi to vnikl? Jaké jsou vaše preferované nové vůně roku 2016?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *