Přineste bróvo s sebou: Získejte tužku, vosk a hřeben za $ 9 s l’Oreal Brow Styleist Sculptor

Pokud jde o úspěšné vzpoury kampaně, dlouhá běh, který je veden mým obočímem úspěšný … z jejich pohledu. Kdybych měl tlustý mourek pro každého řídkého místa nebo zbloudilého obočí, budu žít kočičí lady vysoko život, řeknu ya.

Dva ze tří l’oreal obočí stylistické socha v blondýnce a hluboké brunetka
V poslední době se mé síly pokoušejí squash povstání s novou obočínou Sculptor L’Oreal ($ 8.99, a k dispozici v Blondýnce, brunetku a temné brunetně), dvojitý-konec produkt, který je dodáván s tužkou pro obočínání na jeden konec a a Jasné, matné nastavení vosku na druhé straně.

REKLAMA

Ale to není všechno. Dostanete také tuhý kartáč pro česání těmi, kteří jsou neomezeni vlasy, což je docela užitečné. Je to nejlepší do jedné z čepic.

Stačí vyplnit libovolné řídké skvrny pomocí obočí plnicí tužka, hřeben přes štětcem a nastavte vlasy na místě s voskem.

Nebudu jít tak daleko, že říkám, že jsem s nimi rozběhl vzpouru, ale udělali jsme pokrok …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Nosím hlubokou brunetku, nejtmavší odstín. Je to tmavá neutrální hnědá s malým šedým podtónem. Konec tužkou na obočí se cítí voskovité a měkké, podobně jako benefiční tažné tužky. Když ji používám, myslím, že obočí vypadají skvěle po dobu pěti nebo šesti hodin, ale vzorec se pomalu rozpadne, jak den nosí. Kromě toho vosk poskytuje pouze kontrolu světla a křičkové části mého obočí mohla použít něco s tvrdým držením.

Nosit hlubokou brunetku, před (vlevo) a po (vpravo)

Ano, efekt s nimi je jemný – je to přirozený, měkký obočí pohled – ale myslím, že jsou to docela dobrý produkt za cenu. Dobře ve špetce, pokud jste, ztratíte svůj oblíbený Tom Ford čelo tužku nebo trubku Anastasia Clear Brow Gel a je třeba najít rozpočet přátelskou náhradu, aby vás příliv přes několik dní.

Cena: 8,99 dolarů
Dostupnost: K dispozici ve třech odstínech v lékárnách, ultách a online
Make-up a Charm Blog Hodnocení: b / b +

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

REKLAMA

Karen

P.S. pod palubou? Nejlepší realita televizní show roku? Jsem prakticky příliš stydět přiznat, že jsem závislý na výstavě o lidech pracujících na jachtě …

Téměř.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *