Odpočítávání na národní den rtěnky 29. července! Tom Ford Moisturecore barva rty v Paradiso

pět dní do národní rtěnky den, sobota 29. července
Otázka: Proč není každý den národní den rtěnky? Protože by to mělo být. Každý den by měl být také národní Tubby Tabby Day, národní Donut Day? a národní černé úseky kalhot den.

Každý. Sakra. Den.

REKLAMA

Ale vážně (jako by), národní den rtěnky? Je to věc, a je to skoro tady! Je to sobota 29. července, a já ho kopám tím, že na sobě některé z mých nejoblíbenějších kartiček, jako je tato Cutie z Tom Ford zvaného Paradiso, A.K.A. Současný BFF mého suchého života, protože je to tak zvlhčující, že jsem se cítím jako já “M stojící pod tropickým vodopádem, kdykoliv ho nosím …

Ok, tak, možná to je trochu nadměrné dramatické, ale to je opravdu hydratační, a podívat se na ten zasněný povrch, ooh-la-la!

Paradiso je hladký korálový hydrantureecore barva rty v čtyřdílné kolekci Tom Ford Ford Paradise Capsule, online exkluzivní k dispozici nyní.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Protože je to Tom Ford, musím vás varovat … Zhluboka se nadechnout (* vdechněte ostře *), protože je to $ 55.

Vím!

Ale je to masivně hydratační než většina rtěnek bohatých na vlhkost. Vnitřní jádro je zabaleno silným vášnivým olejem a barva vnějšího rtu obsahuje směs melounového ovocného extraktu a máslo Murumuru.

Chutná a voní jako lahodný vanilka.

Vítejte na Creamy Coral P-A-R-A-D-I-S-E.

Vnitřní jádro je bohaté na vášnivý olej, a vnější barva rtu obsahuje směs melounového ovocného extraktu a MURUUMURU másla.
Paradiso na mých rtech, Tom Ford Cream Color pro oči v leštěné mědi na víčkách a Chanel č. 21 Zdravá záře Les Béžové červenat na mých tvářích
Začíná svítí s nízkým klíčovým leskem, ale vytočí rychle dolů. Po 15 minutách to téměř vypadá jako skvrna na rty … nebo jako Scarlett Johanssonova přírodní barva rty.

REKLAMA

Po celá léta jsem očkoval intenzivní korálovou červenou barvu. Yay, konečně našel to! Díky, Tom, pro tuto dívku solidní.

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *