S dávkami Cheekathon Blush & Bronzer palette, vaše tváře překročí úžasnou linku

nejroztomilejší balení!
Přínos, přínos, přínos … Oh, přesně jak se mi líbí! Opravdu jste ho přibil s paletou Cheekathon Blush & Bronzer.

Co považujete za nejprve, když si myslíte o výhodu? Věříte o jejich boxované prášky? Jsou to tak kultovní na značku, stejně jako z velkého důvodu. Každý z nich je UH-May-Zing! Stejně jako teď, spíše než muset jít ven, stejně jako koupit je všechny individuálně, můžete získat pět z nejlepších finest červenatých červenců, stejně jako bronzers, kdy se s $ 58 cheekathon paletou.

REKLAMA

Kombinace Benefit Cheekathon Blush & Bronzer ($ 58)
Normálně v sadách, jako jsou toto skutečné pánve obvykle menší než obvykle, nicméně poslouchat toto: Všechny tyto prášky jsou plné velikosti!

Co?!

To je pro mě tak působivé. Nevidíš palety takhle každý den, stejně jako obvykle jeden plný blush nebo bronzer by vás spustil 29 dolarů, takže pro náklady dvou z nich dostáváte pět!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Červenosti se dostanete s cheekathonem, jsou rockateur (třpytivé zvýšené zlato), Dallas (špinavý růže), Coralista (třpytivý světlý korál), stejně jako pampeliška (jasně kojenecká růžová). A samozřejmě by to nebylo uvolnění přínosu bez Hoola Bronzera (dokonalý matný). Dostanete takovou řadu barev, stejně jako dokončení s touto kombinací, kterou byste mohli s největší pravděpodobností dostat pryč s nikdy s využitím ještě další červenat ve vašem životě.

Stejně tak se dostanete trochu čistý s paletou, která je opravdu velmi pěkná pro konturování využití hooly.

Jaká je vynikající odrůda!

Co přesně tak přesně, jak dobře cheekathon cestuje, balení je trochu objemný, takže bych to nepřinesl se mnou na výlety, pokud jsem neměl podivný požadavek pro všechny tyto různé červenat … Je to ideální pro váš make-up zásuvku. Ať už je to požadavek!

Ze delegovaného práva: Benefit Pampeliška, Hoola, Rockateur, Dallas, stejně jako Coralizra

REKLAMA

Dnes používám tři z pěti prášků na tvářích. Udělal jsem skutečně lehký obrys s hoolou stejně jako využity Dallas na mých lícníchbonech, stejně jako Pampeliška na jablkách. Prášky jsou tak hladké a míchané … Nebudete mít žádný typ patchy tváří s touto paletou!

Nošení hooly, Dallas, stejně jako Pampeliška na tvářích
Poskytuji tuto kombinaci takovou kombinaci, že pokud existuje vyšší stupeň, než to, že bych to poskytl!

Zkoušeli jste předtím benefit boxované prášky? Jaký je váš preferovaný?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *