Guerlain potěšen záře perel prášku

fotografie: ostrý velikonoční ráno. Okna jsou otevřená, finches jsou cvrlikání a včely bzučící. Slunce je na obloze jasné.

Jak úžasné by bylo vstát na Velikonoční ráno a najít sklenici Guerlain Meteority potěšen záře perel prášku ($ 74) ve vašem košíku vedle želé a Cadbury malých vajec (yum!)? Byl bych rád, řekněme díky vám, velikonoční zajíček!

REKLAMA

(SIDE POZNÁMKA: Můžete mít marshmallow? Peeps. Upřímně řečeno, nechci něco udělat s ‘Em.)

Musíš přiznat, že je něco trochu velikonoční eggy o tomto balení …

Tyto potěšené růžové, broskvové a fialové perly jsou vlastně barvou opravnoucího s práškem. Jediné, co děláte, je sprout vaše čisté v jaru, pak aplikovat kolem své dohody, aby se o jakoukoliv zarudnutí.

To vyšlo před několika týdny s Guerlainovým jarním sbírkou a já můžu říci hodně za to – prášek voní úžasný. Nikdy se nevidím z fialové bonbóny vůně.

Bohužel, barevně korekční aspekt nefunguje dobře pro mě (boo!), Ale věřím, že by to fungovalo mnohem lépe pro lehčí jímky a kluci s chladnějšími odstíny pleti. Když jsem prašný prášek kolem mé tváře, moje kůže vypadá trochu mnohem více matný, ale to je o tom.

REKLAMA

Moje peeps (ne bonbónový druh), kteří mají rádi barvy-korigující dobroty, jako je Becca’s Pearly Purple Purple First Light Primer s největší pravděpodobností dostat hodně mnohem víc z toho. Šťastný!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *