NARS Soft Matte Kompletní Contreer: První pohled

Nars vychází s novým korektorem a mé tmavé kruhy jsou nadšeni! Pro skutečné tho.
Hej, chtějí nějaký hrnec?

Pokud žijete v Kalifornii a hlasovali v úterý, budete pravděpodobně dostat ten vtip.

REKLAMA

Ne, nemluvím o tom druhu hrnce. Studna…

Mluvím o těchto hrncích Nars měkkých matných kompletních conceler, nový plnohodnotný korektor, který přichází do čítačů NARS v lednu.

Jste obeznámeni s NARS zářivým krémovým korektorem? Dodává se v malé trubici s hůlkou jako lipgloss? Je to úžasné a má docela dobré pokrytí. Je to jeden z mých oblíbených, ale já jsem druh korektorů …

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Err … No, možná bych to neměl takhle fráze. Co takhle, “zkuste hodně různých korektorů”?

Každopádně, NARS měkký matný úplný korektor má být více neprůhledný a má plnější pokrytí.

Pokud používáte NARS zářivý, můžete také rozpoznat tyto názvy stínů. Jsou to stejná jména, která usnadňuje nalezení barvy (yay!). Včera jsem udělal rychlý vzorek na kus papíru a jen očí to, barvy vypadají velmi podobně.

NARS Měkký matný kompletní korektor
16 odstínů, stálých, $ 30, k dispozici 1. ledna na NARS butiques a online
Chantilly (True Ivory Shade pro lehkou pleť), vanilka (drobná obsazení růžové nebo lehké pleť), Creme Bruleee (veletrh s lehkým růžovým podtónem), Cannelle (světlo s broskvovým podtim), medem (teplá broskev na světlo Pro středně pleťový), pudink (žlutý tón pro světlo na střední pleť), makadamie (médium s peachjysným podtónem), zázvor (zlatý podtón pro střední pleť), sušenka (střední tmavá přírodní bilance růžové a žluté podtóny), karamel (Středně tmavě žluté a zlaté podtóny), kaštan (médium s růžovým podtónem), Amande (střední tmavo se zlatými olivovými podtóny), lískový ořech (střední tmavý s teplým červeným podtónem), kavárna (tmavý odstín s teplými červenými podtóny), kakao (Tmavý odstín s hlubokými zlatými hnědými podtóny), tmavě káva (tmavě hnědá s olivovým podtónem)

“Nars” nejvyšší pokrytí korektory, ale dodává přirozené přirozené pokrytí v olejovém smetanovém vzorci, který rozluhuje, korektory a vyhlazuje nedokonalosti s jeho měkkým zaostřovacím vyhlazovacím komplexem. Optimální difuzní prášek pomáhá maximalizovat rozptyl světla se sférickými povrchovými prášky navrženými tak, aby absorbovaly a lomu světla silným optickým efektem. Rychle transformuje vzhled kůže, aby pomohl rozostření nedokonalosti. Pokročilé prášky vytvořené s jedinečnou, propletenou strukturou ležely byt při pobytu připojené pro nejvyšší úroveň pokrytí s nejlehčího doteku. Odolává se do jemných linek a pórů. Kolagen-zesílení peptidy hladké a snižují vzhled vrásek a pórů. Kyselina hyaluronová pomáhá hydratovat, změkčovat a baculatovat pokožku pro zdravější vypadající pleť. Antioxidační denní obrana přináší koktejl vitamínu A, C a E pro obranu životního prostředí. ”

– NARS PR.

Horní řada, zprava: Chantilly, vanilka, Creme Brulee, Cannelle; Dolní řada, medový pudink, makadamie a zázvor

Horní řádek, zprava: sušenka karamel, kaštan, ammande; dolní řada, lískový ořech, kavárna, cacao, tmavá káva
Vzorník všech 16 odstínů NARS Měkké matné kompletní korektor
Podle PR by měly rozostřit sakra z vašich pórů (jsem parafrázující), aniž bych se usadil do svých jemných linek, a protože mám jemné linie, doufám, že žijí na humbuk.

Doufám, že velmi tvrdě.

Brzy je budu testovat. Prsty a prsty.

REKLAMA

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

P.S. Většina mých nejoblíbenějších korektorů přichází v trubkách a má hůlky. Obvykle nemám ráda korektory, které přicházejí v květináčích, protože si myslím, že to trvá více úsilí ponořit prst nebo kartáč do hrnce. Nevím … Jaké je vaše oblíbené balení korektury? Hrnce, trubky, trubky s hůlkami? Nezajímejte se o to vůbec? Dotazující mysli chtějí vědět.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *