Jaké jsou některé z vašich 90. století Oblíbené?

na sobě `90S inspirované rty – kousnutí krásy pobaví bouche rtěnka v whisky
Ach, 90. let … také známý jako můj olejový desetiletí! Musím dát rekvizes k obličejovým práškům, které mě dostaly přes ropy slick mých dospívajících a počátkem 20. let – Cornsilk lisovaný prášek, coty a vzdušný prostor uvolněný, klinik volný prášek – a samozřejmě mám velkou lásku pro tmavě hnědé rtěnky, které jsem měl nosit Tehdy, jmenovitě Clinique Black Honey (stará škola!), Mac Paramount, přípitek Revlon Toast of New York.

Co se týče obličeje a těla, šel jsem však nespočet lahvích mytí obličeje, a soooo mnoho lahví a plechovek nivea tělové mléko a tělové krém …

REKLAMA

Gosh, chtěl jsem milovat Scooping, že první lopatka z tohoto tlustého tělního krému prodávali v modrém cínu! Zajímalo by mě, jestli je cín stále kolem? Musím se podívat na příště, že jdu do cíle.

Ach! – Nelze zapomenout na tělo obchod grapefruit sprchový gel a jejich staré tělo těla (zpátky, když byly husté a husté).

A pro vlasové produkty, na vysoké škole jsem miloval šampon a kondicionér bylinných esencí z re-brandingu, které dělali v polovině ’90s, a také jsem použil spoustu finesse šampon / kondicionér (v modrých lahvích).

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vzpomeňte si na tagline? “Nic méně než finesse.”

Poté, co jsem začal pracovat na plný úvazek po vysoké škole, byl jsem všichni o salóně, a já jsem prošel mým podílem na Bilake, Rusk, Redken a Bumble a Bumble.

Je to legrační … Myslíte si, že s mou tendencí k hromadu bych měl ještě alespoň láhev, trubku nebo kompaktní něco, co jsem se pak použil, ale já ne. Přál bych si, abych si udržel alespoň několik starých trubek rtěnky …

Nepoužívat, samozřejmě, ale porovnat barvy s tím, jak jsou dnes!

REKLAMA

Jaké jsou některé z vašich 90. let beauty faves?

Vaše přátelské sousedství krásy závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *