Vyzkoušejte párování kapalné oční stíny s tekutými očními závory pro skvělé nabídky bang pro váš make-up Buck, stejně jako mnohem více chat o koníčky!

Ahoj!
Dobré ráno příteli! Jsem stále na mé kapalné oční stíny kopu. Používám neobvyklé odvolání zůstat náchylné tekuté oční stíny v téměř neutrální, stejně jako Clinique poměrně jednoduché vložky v hnědé. To je moje nová preferovaná metoda získání skvělých nabídek bang pro makeup Buck – tekuté oční stíny, stejně jako tekuté liniové combo. Není to tak dobře, stejně jako na konci toho, cítím se extrémně sestavit, zejména když dělám monochromatický make-up vypadat jako ten vizualizovaný výše.

Make-up používaný v tomto pohledu

Oči: neobvyklé odvolání tekuté oční stíny v téměř přirozené, Clinique poměrně jednoduchý vložka v hnědém, Laura Mercier Caviar Caviar Mascara (strana poznámka: Nejsem milovat to tolik, kolik jsem využil), Chanel Kid obočí tužka v hluboké hnědé

Základna: Laura Mercier tónovaný hydratační hydratační pšenice, MAC mineralizace Skinfinish přirozené v střední zlaté, přesýpací hodiny závoj retušování tekutiny v písku, stejně jako neobvyklé odvolání červenat v téměř meruňku

Lip: Mac prášek Kiss Liqual Lipcolour v trochu zkrocené

Pamatujte si pár týdnů, když jsme mluvili o koníčcích? Věřil jsem hodně o rozhovorech, které jsme měli v komentářích, stejně jako jsem se rozhodl začít Sluggish, stejně jako to snadné. Můj přírodní sklon je skočit do obtížného koníčku, jako je horolezectví nebo objevování nového jazyka, nicméně zvažovat, že je to rok, kdy se budu léčit s další jemností, stejně jako TLC (to je můj plán stejně jako já ” M zůstat s tím!) Udělal jsem rozhodnutí udělat něco jiného.

REKLAMA

Všechny koníčky jsem se podívejte, musí být jednoduché, jednoduché, stejně jako zábava. Tady je to, co jsem dostal tak daleko:

Čtení beletrie čistě pro radost.

Vždycky jsem rád četl, nicméně pak nějakým způsobem podél metody jsem dostal koncept, že kdybych zkontroloval knihu, musel jsem to vyhodnotit právě tady na MBB nebo na sociální síti, aby to stálo za můj čas. Nechám to jít. Pokud se opravdu líbí něco, o čem chci mluvit, určitě, udělám to. Žádný tlak.

Zábava zábava zábava
Poslech podcasty.

Myslím, že to dokonce přemýšlel o koníčku? Nevím, ale mám rád to, stejně jako můžu poslouchat, když chodím, dělám si vlasy nebo mytí nádobí. Můj současný preferovaný podcast je NPR životní souprava. Líbí se mi, že výstavy jsou 20 minut nebo méně, stejně jako přesně tak, jak vždycky objevuji něco fascinujícího nebo nového. Právě jsem nedávno poslouchal jeden na tom, co dělat, pokud vaše vozidlo někdy chycilo v jiffy povodně!

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Chůze.

Někdy poslouchám podcast, často jsem si vezmeme potěšením ve zdá se kolem mě venku.

Vyberte si procházku!
Stejně tak jsem nedávno dostal do dospělé omalovánky! Nastavil jsem alarm, aby si to připomněl, abych to udělal každý pár dní, i když je to jen 10 minut.

Věřím, že nakonec budu mít mnohem více času, stejně jako mnohem více energie, abych se otevřel stejně jako koníčky, které mě tlačí víc. For now, I believe this is a great start.

V poslední době jste si vybrali jakýkoliv typ nových koníčků? Or would you like to talk about a pastime that you do as well as love? Please let me understand in the comments. I believe it’s fascinating as well as likewise extremely crucial that we do things solely just for us, as well as I’m going to make that a concern this year.

REKLAMA

I hope you’re having a incredibly Wednesday!

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *