Prestige Moje nejvýznamnější řasová řasenka

Prestige Moje nejvýznamnější řasová řasenka má největší řasenskou hůlkou, jakou jsem kdy viděl. Ale není to o velikosti, kterou záleží, mám pravdu?

Od stránky Prestige Cosmetic:

Moje nejvýznamnější řasy vytváří celé tělo, vysoce objemové řasy v jediném zdvihu. Instant Lash Drama, která nebude rozmazávat, shluk nebo vločka.

Miluju mě nějaké objemové masckary, takže jsem byl psyched vyzkoušet. Zakoupil jsem tuto řasenku, když Rexall vyčistil jejich prestižní displeje (většina míst nahradila prestižní linku s NYX – jsem o tom trochu ambivalentní, protože se mi líbí oba značky) – to typicky maloobchodní za přibližně 10 dolarů $ 6. Tato řasenka zahrnuje 13,6 ml, což je ještě mnohem více než covergirl Lashblast Mascaras s 13.1ml.

Štětiny této řasenky jsou zajímavé v tom, že je velmi hustá – štětiny nejsou organizovány v konfiguraci spirály (myslet na čistič potrubí), jako je mnoho přírodních štětinových řasenských hůlek. Štětiny mají nepravidelný vzor, ​​který sbírá poměrně trochu produktu, stejně jako pak kabáty každé řasy s řasenkou, vytváří úžasný objem i délku.

Působivě, tato objemová řasenka se nevzniká – nicméně tam, kde se však nezdaří, je to, že to dělá šíření pod mýma očima, když se nosí v den. Po asi 5 hodinové značce mám trochu panda očí. Zde je srovnání prestiže Moje nejvýznamnější řasová řasenka hůlka do jiných velkých řasenských hůlek:

Je to masivní! (to je to co řekla)

Profesionálové:
• nabízí úžasně dlouhé, stejně jako plné řasy
• Nevyhrává oči nebo dráždí oči
• levná cena vzhledem k výsledkům (tj. Líbí se mi to 10 dolarů řasenka mnohem lépe než výhoda $ 29 jsou skutečné! Mascara)

Nevýhody:
• Shromáždění pod očima přes den
• Může být shluk, pokud hůlka není důkladně otřete před aplikací
• Vzhledem k velké velikosti štětce je náchylný k dotknutí mých víček při aplikaci, dostat řasenku na mých čerstvě aplikovaných očních stínů

Stash hodnota: 7/10

Tip: Nakloňte hlavu mírně při použití řasenky s velkou hůlkou, sníží riziko získání řasenky na víčkách.

Zkoušeli jste tuto řasenku? Jaká je vaše preferovaná řasenka pro VA-VA-VAOM Lashes?

Sdílet toto:
Podíl

Klikněte pro e-mailem do dobrého přítele (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Pinterestu (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na Twitteru (otevře se v novém okně)
Klikněte pro sdílení na Tumblr (Otevře se v novém okně)

Klikněte pro sdílení na RedDIT (Otevře se v novém okně)

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Mascara Topcoat: Clarins vs Baremineralsi používat mascara topcoat čas od času, když ne-vodotěsný řasenka používám, není jako voda odolná nebo dlouhá nošení, jak to potřebuju na den. Proč nemám jen nosit vodotěsnou řasenku začít, říkáte? Dovolte mi, abych vám řekl několik důvodů: 1) vodotěsné …
21. května 2015 ‘Beauty ”

New Revlon Mascaras: Supreme All-in-One, stejně jako svazek + délka zvětšení, myslím, že jsem na drogerském kopu v poslední době, včera s nadací Maybelline Superstay, stejně jako dnes jsem hodnotit 2 Revlon Mascaras od jejich nedávného přezkumu Jejich řasenka nabízející: • Nejvyšší all-in-one (červená čepička) • svazek + délka zvětšená (modrá čepice) Nemůžu si vzpomenout, když jsem naposledy koupil …
18. srpna 2016 ‘Beauty ”

Zaměření projektu 10: L’Oreal Objemný motýl Mascaralucky # 7 z projektu Focus 10 Recenze je L’Oreal objemný Butterfly Mascara: Snažil jsem se do značné míry každá řasenka L’Oreal někdy vydala, protože se stále snažím objevit náhradu K mému milovanému – však přerušeno – L’Oreal holé naturale řasenka. Udělej to pro mě? Za prvé,…
14. března 2016 ‘Beauty “

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *