Nositelné třpytivé růžové víčky a rty Mac Extra dimenze fólie oko stíny | Návrhy na nošení růžového stínu

Hravá růžová! Košile: Dlouhá živá rtěnka Tee
Ya vědět … někdy prostě potřebujete nosit trochu růžové třpytky, abyste si vybrali své růžové kočičí ponožky!

Torbie-est torbie dívek
Třpytá růžová na mých víkách je mac výbušná chemie z nového velmi jiskřivého extra dimenze fólie oční stíny linie intenzivně lesklé třpytivé práškové stíny v fóliové bázi.

REKLAMA

Hrál jsem s ‘Em a následně jsem přišel na pár věcí …

Mac Extra dimenze fólií oční stíny

Příkop kartáč. Pokud chcete využít lesknutí, lesknutí z fólie, použijte prsty, abyste je aplikovali. Ne kartáče. Protože kartáče skončí jen tlačit stín kolem a oslání vysoce odrazného povrchu.

Přeskočte také uspokojovací sprej. Snažil jsem se aplikovat tyto stíny mokré, aby se testovaly, pokud vypadají lesk (s prstem stříkaným nastavovacím sprejem), a to nedostane žádný rozdíl v odměnu. Opravdu nepotřebujete další krok!

A když jste na tom, POOH-POOH primer. Typicky, s odvážnou fólií nebo třpytem, ​​dostal bych se na základní nátěr, který by pomohl jiskrovým nalepeným víčím, ale tento vzorec to nepotřebuje. Naštěstí se drží holé kůže.

Prodej upozornění!

Pokud máte zájem a chcete ušetřit několik dolarů, FYI, včera jsem vyskočil na MAC Site a zjistil, že byli označeni od $ 21 až $ 12.60. Pouze červená, stříbrná a bílá s vícebarevným perlami jsou stále k dispozici, ale já bych se nechal kontrolovat, protože nikdy nevíte, jestli a když budou doplnit více.

Fólie jsou také v prodeji na místě Nordstrom za 17,85 dolarů. Macy má je v prodeji za stejnou cenu také! Naposledy jsem zkontroloval, výbušná chemie byla k dispozici na Nordstrom i Macy.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Tipy pro na sobě růžové oční stíny

Vím, že pravděpodobně přemýšlíte, “když budu někdy nosit teplý růžový třpyt na víčkách?” ale poslouchat. Ty * můžete udělat to způsobem, který je denní a velmi nositelné, a vše, co musíte udělat, je …

Zamítte teplou oranžovou hnědý matný nebo saténový stín do vašeho záhybu, aby se proti vyvážení honosné třpytky. Mohl byste udělat něco jako Mac měkký hnědý nebo sedlo. Váš oblíbený Bronzer bude fungovat příliš (moje je Mac mi dát slunce, které mám na sobě).

Swap your standard-issue black liner with a brown. It’s softer than black, yet yields a similar effect by defining your lash and waterlines.

Summon your concealer. I’m a substantial advocate for skipping under-eye concealer when you can, but with pink shadow, I don’t think that’s an option. Pink shadow can in some cases make you look like you’ve been crying, and wearing concealer helps to reduce the effect.

Make-up nošení v tomto pohledu

BASE: MAC studio fix fluid foundation in NC42 mixed with Strobe cream in Pink Lite

CHEEKS: MAC Mineralize Skinfinish in give Me sun (bronzer) and hourglass Diffused heat (blush)

EYES: MAC Explosive Chemistry extra dimension Foil Eyeshadow (lids), MAC Costa Riche liner (lash lines), MAC Coco Bar (upper lash line), urban Decay Cannonball Mascara (lashes), MAC give Me sun (crease), urban Decay Brow Beater in Neutral brown (brows)

LIPS: MAC edge to edge Lip Pencil with Cerave Healing Ointment

REKLAMA

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

P.S. TGIF to the extreme!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *