Chanel Rouge Coco Gloss: Lesklý, letní čas (a přírodní) barvy v trvalé sbírce

Vaše rty, ale lepší!
Slyšel jsem o “návratu rtěnky”, jako by to vlastně odešlo, ale to, na co se těším, je návrat lesku.
Šťavnaté, hladké a lesklé lesk.

Jedná se o pár lesků chanel, z nichž všechny mají bydliště ve své stálé sbírce (každý 32 dolarů), že jsem v poslední době miloval.

REKLAMA

Za prvé, je zde 166 fyzických. Je to korálová s jemným zlatým třpytem. Pokud jsou vaše rty pigmentovány jako moje, 166 může vypadat docela naprosto, ale opravdu mi to nevadí. Vlastně miluji, jak je jemná, ale pokud toužíte mnohem více barvou, je také snadné zesílit se základní vrstvou korálové rtěnky nebo tužkou na rtu pod ní.

Dále je tu 744 subtil, který má také hlavní letní časové vibrace. Je to také korálová, ale má Rosier tóny (Aw, já jsem právě řekl Rosie … Chybí mi moje kočka!). Je to trochu mnohem pigmentovanější než fyzický, a odrazuji se mezi dvěma po celý den, protože dívka musí mít možnosti.

Pak je tu 724 spálených cukrů, což je zlatý karamel hnědý. Funguje dobře s klasickými letními očními očními odstíny jako zlato, coppers, bronzes a růže zlato. Pokud jste v odstínech jako Mac Teddy nebo Powersurge, nebo Tom Ford Spice, vážně, zkontrolujte to.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Poslední, ale v neposlední řadě je 792 afrodita (A.K.A. “modrý lesk”). Je pravda, že to vypadá pasti v trubce, ale vypadá to podhodnocené ve skutečném vzhledu. Neptejte se mě, jak, ale modrá prostě přidává trochu jasu.

Ooh, la la!
166 fyzický
744 Subtil.
724 spáleného cukru
792 Afrodita

REKLAMA

Chanel fanoušci, kteří jsou vaše oblíbené odstíny chanel lesklé? Nezapomeňte, nepotřebuju víc … ale dotazní mysli chtějí vědět! Nemůžu to bolet mít pár na mém seznamu přání, že?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *