Dokážete mít na paměti detaily make-upu pro vaše obrovské životní události?

Protože jsem si jistý, nemůžu, lol! Stejně jako je to legrační pro mě, protože mohu udržet v paměti zdánlivě menší make-up detaily k t, jako den, kdy jsem dostal svou první trubku Mac Paramount rtěnky, ale nemám absolutně žádný náznak, který lak na nehty nebo oční stín nebo lesk Použil jsem na mém svatebním dni události, nebo vložka jsem zvyklý na Prom, nebo rtěnka, kterou jsem použil na vysokou školu (i když jsem si docela jistý, že jsem používal MAC Paramount).

Je to jako já mám make-up amnézii pro všechny obrovské akce mého života!

REKLAMA

Hádám, že jsem s největší pravděpodobností právě chytil ve chvílích na těch konkrétních dnech, s ohledem na to, že jsem typ člověka, který se rád vstane v mixu, stejně jako v souladu s tím, co se děje, protože mi umožňuje existovat Pod iluzí, že mám nějakou zdání o řízení nad mým životem.

Je to tak zvláštní pro mě, i když mohu udržet v mysli specifické minutiae, jako honit se kuchařem pečiva, který si nepamatoval, že dortuje dort topper na svatební akci dort, ale nemohu mít na paměti jméno Delikátní, semi-Sheer Pink Shade of Opi polštář jsem použil na nehty.

Pokud jde o můj den svatební události, mě mám v mysli mít obecný pohled na mysli, stejně jako žádat make-up umělec udělat něco kouřového s neutrálními hnědými, stejně jako broskvové tváře, stejně jako rty (překvapení!).

REKLAMA

A co ty? Dokážete mít na paměti detaily make-upu pro vaše obrovské životní události?

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *