Sobotní surfování, 4. srpna 2018

Vy. Boj je tak skutečný. Druhou noc jsem otevřel peněženku (A.K.A černou díru), abych hledal pero, abych mohl vzít poznámky na setkání, ale místo toho, abych našel pero … našel jsem pět trubek rtěnky.

Pět.

REKLAMA

Věřte tomu nebo ne, to bylo vlastně nízké pro mě.

Jednou, když jsem nemohl najít své klíče od auta, vyřazil jsem svůj Kate rýč a – já kluk ne – polovina mac počítadlo vypadla. Třížně dost, všichni samičí byli mnohem více či méně stejný nahý stín. ?

I když byla racionální část mého mozku jako, “vole, to je rick-zdravý rozum. Jsi dva třesoucí se od toho, aby kousali něčí ucho v ručních boji, “non-racionální část byla vysoce podporující milion malých andělů.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Cítíš mě.

(Nyní pro malé světlo čtení …)

Um … Můžete vymazat jakýkoliv prostor ve vašem make-upu? Pokud jste Shiseido fanoušek, možná budete chtít! Linka je revamping celé linky make-upu v září. Říká se, že se snaží kreslit mnohem více 20- a 30-somethings na značku a Revamp také naznačuje, že mnohem více než 100 produktů bude v důchodu, takže pokud je něco, co nemůžete žít bez, lepší Poté, než je to pryč dítě, pryč.

Více důkazů, že lidé z YE starých časů miloval make-up a parfém, stejně jako my – výzkumníci nedávno našli sarkofág starověké římské ženy ze třetího století pohřben s řetězcem perel, lahví parfémy, palety make-upu a malou nádobou zapsaných s latinskou frází, která označuje “hodně štěstí”.

Rihanna: hudebník, make-up vizionář, podnikatel extraordinaire * a * hlídka z ztracených zavazadel!

Breadstick Bronzer a Špaghetti jiskru červenat? – Olivová zahrada falešná paleta make-upu na sociálních médiích a lidé vlastně chtěli být skutečné!

Existují legie k odvolacím milovníkům, kteří rádi, aby Stop Sephora Pit Stop před zasažení klubů, brunch, montážních obědů, co máš, a to je to, co make-up umělci a zaměstnanci opravdu myslí, že dělat váš make-up v obchodě.

Pro váš botanický moment dne! – tropická réva často známá jako “rtěnka,” AESCHYNANTHUS Radichans dostane své jméno z pupenů, které vyhlásí z tmavých barevných trubek, které vypadají jako trubky jasně červené rtěnky.

Možná jste slyšeli o těchto kolagenových budování “růstových faktorů”: byli poprvé objeveni dva vědci zpátky v 50. letech, a objevil Discovery získal Duo Nobelovu cenu v roce 1986. Tady je to, co dělají, co dělají v péči o pleť produkty a odkud pocházejí.

-> Proč jedna žena přestala malovat její nehty.

Ruka umění je nový nehtový umění!

-> Moje oblíbené čtení týdne.

Pokud jste byli dospívající nebo doplnění v 90. letech, šance, že si pamatujete St. Ives meruňkové křoviny. Teď je to vůně a rollerball, který jste nikdy nevěděli.

Na Florisu, historické londýnské parfumerie, které bylo kolem zvažování, že 1730, můžete se připojit k řadám Royals a vytvořit svou vlastní vůni. Floris vytvořil oficiální parfém pro prince Harry a Svatba Meghan Markle – teplý, citrusový-y unisex vůně s poznámkami Bergamot, Orange Blossom, zázvor a zelený čaj.

Když už mluvíme o vůní, tyto včely dělají vlastní parfémy a nést je s nohama (!).

Dude, příroda je tak freakin ‘cool.

Přírodní odvolání Značka kapitána Blankenship nedávno zahájila v Sephora a cíle, a já jsem zaujatý. Zakladatel, Jana Blankenship, začal její linie v kuchyni.

Tanec z sezóny 2 finále show, kterou jsem si užíval v poslední době nazývané lepší věci. Tato rodina dělá to jako absolvování překvapení pro jednoho z dcer … rád bych, kdyby to někdo udělal pro mě!

V tuto chvíli uvízl v mé hlavě …

Cíl pro měsíc srpna: Untent uzlů v horní části zad. Jen jsem se snažil několik z těchto úseků, a teď se cítím jako celá nová holka.

Vzhledem k tomu, že jsem vzhledem k tomu, že jsem dostal své vlasy nasekané, byl jsem na misi vyzkoušet nějaké nové styly, jako je tento napůl nahoru, napůl dolů combo cop / chaotický buchta. Vypadá to snadné a naprosto proveditelné.

REKLAMA

Co tedy rtěnky, s ním dnes? Je to sobota, takže očekávám ne méně než tři. ?

Váš přátelský sousedství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *