Coral, bronzová a švestková make-up s přirozenou základnou pro venkovní dobrodružství

To je to, co je to “fantastické šaty” pro mě v těchto dnech: semi-vrásčitý pruhovaný svetr, kalhoty s malířskými skvrnami na nich (nosil jsem je Na malování místnosti Connora před několika měsíci, a Dagnabbit, pokud nejsou moje mnoho pohodlných džíny, které vlastní!), a můj “dobrý” pár Nike Winflos.

Oh, a malý make-up samozřejmě! ?

REKLAMA

Cílené pokrytí

Chcete-li pronásledovat PGR kolem domu a Coywolf kolem bloku včera, jsem měl na sobě bronz a švestka na oči a tváře s naprostým korálovým rtem. A já jsem ji spároval s tím, co mám rád zavolat “semi-čajovou základnu”, což je vše sotva – tam pokrytí s tónovaným hydratačním prostředkem, stejně jako několik cílených oblastí s mírně mnohem více neprůhledným pokrytím. Udělal jsem to tím, že míchal naprostou vrstvu základu hůlky na tvářích a kolem úst, a pak punting malého množství tekutého korektora pod očima.

Nezřizoval jsem to s práškem, protože jsem chtěl, aby moje pokožka vypadala co nejvíc jako kůži, ale zcela byste mohli … Jen si ujistěte, že s ním nechodíte příliš těžké, pokud chcete udržet efekt podobný pokožce.

Opravdu se mi líbí tento typ cíleného pokrytí, zejména jak to vypadá ve venkovním světle, což může být notoricky neodpustící. vysoce doporučeno. Vyzkoušejte to na další piknik.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Vyjádřené mac drahokamy

V jiných novinách … Plevám se mou cestu přes make-up sbírku nejlepší, a já udržuji dearming staré drahokamy. Měl jsem dva z mých nedávných nálezů včera – drzý bronz mineralizaci skinfinish a mac lightlast vložka v koco baru.

Cheeky Bronz je měkký, třpytový prášek zlatý korálový prášek. Technicky je to zvýrazňovač, ale můžete také použít vše po tvářích jako all-in-one bronzer / červenat / highlighter, což je to, co mám na tvářích v těchto fotkách.

Pokud se cítíte kreativní, můžete ji také použít jako oční stíny. Mokrý kartáč MAC 217, několikrát ho rozhlédl přes pánev, aby se načtil, a pak ho zavřel na vnitřní část mých víček, abyste si vybrali bronzovaný švestkový stín, který jsem měl na sobě na vnější polovině (Mac Sable, v případě, že vy ‘Re zvědavý).

REKLAMA

Coco Bar je tmavá neutrální hnědá Mac Liquidellastová vložka a nebude přemístění pro nic! Je to jako tekutá verze Mac Coffee tužka vložka, což je důvod, proč ho miluji. Zakreslil jsem linku přímo podél svých horních a dolních lasových linií, pak rozmazlil okraj s plochou oční stíny štětcem. Pokud hledáte měkké, rozptýlené čokoládové vložky, které zůstává dal, musíš to dát jít, asap.

Make-up nošení v tomto pohledu

Základna: Mac Peachlite Strobe Cream (pro přípravu kůže), první pomoc kouzlo Ultra Opravná tónovaná hydratační krém v Tan (po celém obličeji), Mac Studio Fix Soft Matte Foundation v NC42 (tváře, kolem základny nozder a úst), Estée Lauder 24h korektor ve středně teplém

Oči: Mac Teddy Eyelinter (Buffed po celém víku jako základna očního očního hadice, pak aplikován jako vložka na nádobí), MAC Sable oční stíny (vnější polovina víka), Mac Cheeky Bronzová (vnitřní polovina, aplikovaná mokrá), Mac Hush (vnitřní roh) , Mac Liquidlast v kokosovém baru (rozmazané podél horních a dolních lasových linek), Laura Mercier Caviar Caviar objem řasenka

Tučíci: Mac drzý bronz

Rty: Mac Ravishing LifGlass (naprostý korál, který se zdá být smutně, přerušeno. BOO!)

Váš přátelský sousedství Charm Addict,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *