Čistý i nový pro mě: Mac Springsheen Sheertone Shimmer Prášek červenat

Mac Sheertone Shimmer červenat v Springsheen ($ 22)
Elegantní, stejně jako nové pro mě

Na rozdíl od mých seriálů Unsursung Heroes, který představuje dlouhodobé sbírkové produkty, které jsem pochopil, stejně jako Líbilo se dlouho, elegantní, stejně jako nové pro mě série vitríny dlouhodobé sběrné produkty, které na chvíli sklouzly pod mým radarem, nicméně Pak jsem je našel! – stejně jako teď věřím, že jsou čisté, stejně jako nové pro mě.

Já laskavě odkazují na Mac Sheertone Shimmer červenat v Springsheen jako “Strobing pro líné lidi.” (Jako já!)

Je to nádherná růžová korálová barva s zlatou perlou, stejně jako nemůžu být jedinou osobou, která se líbí jméno. Slyším slova “Bruce Springsheen”, stejně jako tehdy I Foto The Bit Compact s ručními zbraněmi, stejně jako nohy hrají na kytaru …

REKLAMA

Tak jako tak! Svítí jablka mých tváří s poměrně růžovým korálem, zatímco zlatá perla v něm dělá mé lícní kosti jemně záře.

Mac Sheertone červenat v (Bruce?) Springsheen

Swatch of Mac Springsheen červenat na mé nc42 kůži

Nikdy se nesnažím najít metody pro zefektivnění mé make-up rutiny a rychleji se dostat ven ze dveří rychleji, stejně jako to je jeden z důvodů, proč mám rád Springsheen, který není nový, ale já jen nedávno našel v MAC Dlouhodobá linka.

Moje rutina s tím? – BB krém, prášek, stejně jako pak pár vrstev Springsheen na tvářích. Žádný požadavek nosit samostatný zvýrazňovač, protože Springsheen je vestavěná perla zcela funguje přesně stejným způsobem. Pak udělám své řasy, obočí stejně jako rty, a to buď s rtěnkou, nebo s leskem s náznakem zlata v něm jako mac nymfetu, obrovské dítě nebo velké bzučení.

REKLAMA

Kočky a make-up mikina?

$ 42.

Nakupuj teď

Na sobě mac springsheen červenat na mých tvářích

REKLAMA

Nejprve jsem švihal (Bruce) Springsheen na zadní straně mé ruky jsem si myslel, “Ooh, Nars orgasmus!” Protože to vypadá trochu takhle, ale věřím, že je to mnohem elegantnější. Zlaté perly bity jsou jemnější, stejně jako ne jako “ve tváři,” stejně jako já stejně jako metoda Springsheen cítí. Věřím, že je to měkčí, stejně jako hladší než orgasmus, stejně jako stejně snadněji míchat, metinks.

Cena: 22 USD
Dostupnost: Člen MAC dlouhodobé linie, jakož i nyní nabízený na internetu, stejně jako v MAC čítači
Make-up, stejně jako odvolací blog Hodnocení: A

Vaše přátelské společenství odvolání závislý,

Karen

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *